Государственные закупки

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 3 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 3 хаттама. Археология залын қайта көркем безендіру жұмыстары.

Дата публикации: 02-09-2015  : 16:14
Просмотры: 4503

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 1 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу  қорытындысы туралы № 1 хаттама "Маңғыстау қазақтарының 1870 жылғы антиколониалды көтерілісі" тақырыбында ғылыми-зерттеу жұмыстары.

Дата публикации: 20-07-2015  : 11:27
Просмотры: 5471

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 2 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 2 хаттама. "Маңғыстау дәстүрлі көркемөнер мәдениеті: тарихи-семиотикалық талдау/сәндік қолданбалы өнер туындылары негізінде" тақырыбында ғылыми-зерттеу жұмыстары.

Дата публикации: 20-07-2015  : 11:26
Просмотры: 5169

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қортындысы туралы №6 хаттама Аи-92 жанар майын сатып алу

Дата публикации: 09-11-2014  : 11:38
Просмотры: 4799

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қортындысы туралы №5 хаттама Аи-92 жанар майын сатып алу

Дата публикации: 22-09-2014  : 20:02
Просмотры: 4879

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қортындысы туралы №4 хаттама Аи-92 жанар майын сатып алу

Дата публикации: 08-08-2014  : 20:00
Просмотры: 4740

Регламент музея:

Вторник – пятница с 9.00 до 18.00
Суббота с 10 до 17 часов
перерыв с 12.30 до 14.00 часов

Музей в цифрах

• В фондах музея на сегодня
  • В основном фонде музея
  • Во вспомогательном фонде музея
  • Ежегодно музей посещают около
    человек
  • Ежегодно проводятся около
    экскурсий

Некоторые экспонаты музея

• Музей располагает значительным гербарным фондом, палеонтологической коллекцией, переданные в первые годы поисков полезных ископаемых на Мангистау. А также, коллекции национальных ювелирных украшений, которые являются гордостью музея.

2013. Национальная интернет-премия AWARD.kz
2-место в номинации "Культура и искусство",
3-место в номинации "Лучший сайт с казахской версией"

2013. Региональная интернет-премия лучших сайтов Grant.kz