Р.А. Григорянның 100 жылдығына орай Құрмет тақтасы орнатылды

Григорянға арналған ескерткіш-тақта оның өзі өмір сүрген 2-ш/а, 28-ші үйдің сыртқы қабырғасына орнатылды. Салтанатты шараға армян ұлтының өкілдері, ұлттық мәдени орталықтар өкілдері, Қазақстандағы Арменияның төтенше және өкілетті елшісі Саакян Ара Акопович және т.б. қатысты. Шарадан соң Абай атындағы мәдениет үйінде облыстық музейдің "Они были первыми" жылжымалы көрмесі халық назарына ұсынылды. Шара соңы мерекелік концертке ұласты.

Жарияланған күні: 30-11-2017

"Киелі Отырардың мәдени мұралары" көрмесі

iconiconicon

Тарихи қала, аңыз қала Отырардың көрмесін тамашалауға шақырамыз!

Жарияланған күні: 06-08-2018

"Шахнаманың" сарынымен сусындаңыз!

11 шілде күні музей шаңырағында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрменің ашылу салтанаты өтті. Барша қала тұрғындары мен меймандарды көрмені тамашалауға шақырамыз!

Жарияланған күні: 12-07-2018

«ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрмеге шақырамыз

iconicon

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінде 11 шілде – 3 тамыз аралығында Қазақстан Республикасындағы Иран Ислам Республикасының Бас консулдығы және Маңғыстау облысының Мәдениет басқармасының ұйымдастыруымен Каспий жағалауы мемлекеттерінің екіжақты достық қарым-қатынасын нығайту мақсатында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрме өтеді.

Жарияланған күні: 10-07-2018

"Табиғаты таңғажайып, мұралы Маңғыстау" көрмесі Елорда төрінде

Астана қаласының 20 жылдығына орай Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Елорда төрінде көлемді көрме өткізді

Жарияланған күні: 03-07-2018

Құрметті қала қонақтары және тұрғындары!

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Сіздерді маусым айының 25, 26, 27 (июнь) күндері кешкі сағ 2000-2200 аралығында музей экспозицияларын тамашалап  қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде экскурсиялар тыңдап, өлке тарихымен танысуға шақырады.

Жарияланған күні: 22-06-2018

"Бала - біздің болашағымыз" атты мәдени-тағылымдық шарасы

1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне орай музей шаңырағында "Бала - біздің болашағымыз" атты ерекше мәдени-тағылымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 04-06-2018