Хабарландыру. Құрбан Аманниязовтың 85 жылдығы

25 қыркүйек күні сағат 15.00-де геология-минерология ғылымдарының кандидаты, профессор, түрікмен, қазақ халықтарының әдебиетіне, ғылымына зор еңбек сіңірген Құрбан Непесеұлы Аманниязовтың 85 жылдығына орай музей қабырғасында "Екі елдің төл перзенті" атты еске алу-кездесу өтеді. Кездесуде Есенов атындағы КМТжИУ Мұнай-газ институтының геология кафедрасының ұстаздары мен студенттері, түрікмен ұлттық мәдени орталығының өкілдері қонақ болып, Құрбан Непесұлы туралы естелік-лебіздерімен бөліседі. Құрбан ағаның көзін көрген, қызметтес болған немесе шәкірті болған азаматтардың барлығын қуана күтеміз. Тартымды кездесу-сұқбаттан тағылымды ой түйем деген келушілерге есігіміз ашық.

Жарияланған күні: 20-09-2017