Хабарландыру. Құрбан Аманниязовтың 85 жылдығы

25 қыркүйек күні сағат 15.00-де геология-минерология ғылымдарының кандидаты, профессор, түрікмен, қазақ халықтарының әдебиетіне, ғылымына зор еңбек сіңірген Құрбан Непесеұлы Аманниязовтың 85 жылдығына орай музей қабырғасында "Екі елдің төл перзенті" атты еске алу-кездесу өтеді. Кездесуде Есенов атындағы КМТжИУ Мұнай-газ институтының геология кафедрасының ұстаздары мен студенттері, түрікмен ұлттық мәдени орталығының өкілдері қонақ болып, Құрбан Непесұлы туралы естелік-лебіздерімен бөліседі. Құрбан ағаның көзін көрген, қызметтес болған немесе шәкірті болған азаматтардың барлығын қуана күтеміз. Тартымды кездесу-сұқбаттан тағылымды ой түйем деген келушілерге есігіміз ашық.

Жарияланған күні: 20-09-2017

Р.А. Григорянның 100 жылдығына орай Құрмет тақтасы орнатылды

iconiconiconicon

Белгілі мемлекет және қоғам қайраткері, Ақтау қаласының негізін қалаушылардың бірі Р.А. Григорянның 100 жылдығына арналған шаралар жалғасуда.

Жарияланған күні: 30-11-2017

Ежелгі плезиозавр сүйегін көретін сәт келді!

iconiconicon

Палеонтологиялық көрме

Жарияланған күні: 27-11-2017

Балауыз мүсіндер көрмесі шақырады!

2017 жылдың 18 қараша - 18 желтоқсан күндері аралығында облыстық музейде Санкт-Петербург қаласынан келген балауыз мүсіндердің көрмесі өтетінін хабарлаймыз.

Жарияланған күні: 17-11-2017

"Екі елдің төл перзенті"

25 қыркүйек күні Геология-минерология ғылымдарының докторы, профессор Құрбан Аманниязұлының 85 жылдығына орай музей қабырғасында ғалымның көзін көрген достарымен "Екі елдің төл перзенті" тақырыбындағы кездесу өтті. Кездесуге ғалымның шәкірті, геолог Қожахметов Қосарбай, жазушы, өлкетанушылар Әбілқайыр Спан, Отыншы Көшбайұлы, оқушылар мен студенттер қатысты.

Жарияланған күні: 26-09-2017

"Тарихы терең Атырау"

Атырау музейінің көрмесіне келіңіздер

Жарияланған күні: 26-09-2017