Хабарландыру!!!

2-3 наурыз  тазалық күндеріне  байланысты Маңғыстау облыстық тарихи - өлкетану музейінің жұмыс кестесі.

02.03.17.

09.00.-16.00. үзіліс: 12.30. - 14.00.

03.03.17.

тазалық күні

Жарияланған күні: 01-03-2017

Асыл сөзді іздесең, Абайды оқы ерінбе!

Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарих-өлкетану музейінде қазақтың бас ақыны, данышпан ойшылы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, ой толға!» атты әдеби - танымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 20-02-2020

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінің Хиуаға сапары.

Қараша айының 18 - 24 күндері Өзбекстан елінде Қазақстан жылы шарасы аталып өтті.

Жарияланған күні: 28-11-2019