Ежелгі плезиозавр сүйегін көретін сәт келді!

28 қараша күні Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінде Елбасының "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" мақаласының "Туған жер - туған ел" базалық бағыты аясында "Ежелгі Тетис құпиялары" атты палеонтологиялық көрме ашылады. Көрмеде бір кездері Маңғыстау өлкесі табанында жатқан Тетис атты мұхитта мезозой, палеозой дәуірлерінде өмір сүрген, сүйектері тасқа айналған жануарлардың қаңқалары көрсетіледі.

Жарияланған күні: 27-11-2017

"Бала - біздің болашағымыз" атты мәдени-тағылымдық шарасы

1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне орай музей шаңырағында "Бала - біздің болашағымыз" атты ерекше мәдени-тағылымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 04-06-2018

Біздің музей - республикадағы ең үздік облыстық музей!

iconiconicon

"Рухани қазына - 2018" фестивалі аясында еліміз бойынша үздік музейлер мен кітапханалар анықталды

Жарияланған күні: 23-05-2018

МУЗЕЙ ТҮНІНЕ асығыңыз!

iconicon

Жылдағы дәстүр бойынша, 18 мамыр - Халықаралық музейлер күніне орай, облыстық музейде "Музей түні" мерекелік шарасы өтеді.

Жарияланған күні: 15-05-2018

Маңғыстау музейінің көрмесі Түркменстан Республикасында

Облыстық музей көрмесін апарған музей мамандары Түркменстан Республикасының Түркменбашы қаласында іссапарда болып қайтты

Жарияланған күні: 19-04-2018

«Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты ерекше мерекелік шарасы

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты мақаласы аясында ұлттық мұраны ұрпаққа дәріптеу мақсатында «Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты киіз үй тігуден ұлттық сайыс өткізілді.

Жарияланған күні: 20-03-2018

"Ұлттық дастарханның ерекше мәзірі" мерекелік шарасы

Қазақ халқының жүріс-тұрысы, киім киісі, дәстүр-салты тұнып тұрған тәрбие. Дастарханы да тәрбиелік маңыздан кенде емес. Дастархандағы дәмді астың рухани сусындатуда қандай роль атқарғанын біле отырыңыз.

Жарияланған күні: 16-03-2018
Оқылған саны: 1941