Ежелгі плезиозавр сүйегін көретін сәт келді!

28 қараша күні Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінде Елбасының "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" мақаласының "Туған жер - туған ел" базалық бағыты аясында "Ежелгі Тетис құпиялары" атты палеонтологиялық көрме ашылады. Көрмеде бір кездері Маңғыстау өлкесі табанында жатқан Тетис атты мұхитта мезозой, палеозой дәуірлерінде өмір сүрген, сүйектері тасқа айналған жануарлардың қаңқалары көрсетіледі.

Жарияланған күні: 27-11-2017

Р.А. Григорянның 100 жылдығына орай Құрмет тақтасы орнатылды

iconiconiconicon

Белгілі мемлекет және қоғам қайраткері, Ақтау қаласының негізін қалаушылардың бірі Р.А. Григорянның 100 жылдығына арналған шаралар жалғасуда.

Жарияланған күні: 30-11-2017

Ежелгі плезиозавр сүйегін көретін сәт келді!

iconiconicon

Палеонтологиялық көрме

Жарияланған күні: 27-11-2017

Балауыз мүсіндер көрмесі шақырады!

2017 жылдың 18 қараша - 18 желтоқсан күндері аралығында облыстық музейде Санкт-Петербург қаласынан келген балауыз мүсіндердің көрмесі өтетінін хабарлаймыз.

Жарияланған күні: 17-11-2017

"Екі елдің төл перзенті"

25 қыркүйек күні Геология-минерология ғылымдарының докторы, профессор Құрбан Аманниязұлының 85 жылдығына орай музей қабырғасында ғалымның көзін көрген достарымен "Екі елдің төл перзенті" тақырыбындағы кездесу өтті. Кездесуге ғалымның шәкірті, геолог Қожахметов Қосарбай, жазушы, өлкетанушылар Әбілқайыр Спан, Отыншы Көшбайұлы, оқушылар мен студенттер қатысты.

Жарияланған күні: 26-09-2017

"Тарихы терең Атырау"

Атырау музейінің көрмесіне келіңіздер

Жарияланған күні: 26-09-2017