Балауыз мүсіндер көрмесі шақырады!

Көрмеде әйгілі саясаткерлердің, кино және өнер жұлдыздарының, танымал фильмдердің кейіпкерлерінің дәлме-дәл көшірме бейнелері көрсетіледі. Билет құны: 500 - 1000 теңге аралығында. Жазылу үшін: 8 707 8643097; 87015569370 Раиса Семеновна.

Жарияланған күні: 17-11-2017

Түрікменстандағы Қазақстанның мәдениет күндері

2018 ж. 18 тамыздағы Ақтау саммиті барысында жасалған келісімдердің бірі - түрікмен астанасы Ашхабадта Қазақстанның мәдениет күндерін өткізу болатын. 29-30 қараша күндері Маңғыстау облысынан Ашхабадқа үлкен делегация аттанып, 2 күн бойы Ашхабадты қазақтың салт-дәстүрі мен саф өнеріне қандырды. Мәдениет күндері аясында Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі "Ұлы Дала мұрасы" атты көрмесін ұсынды.

Жарияланған күні: 03-12-2018

Ержан хазірет Төлегенұлының мұралары тағылымына арналған конференция қос қалада дүркіреп өтті

Рухани жаңғырудың жарқын үлгісі болған қос қаладағы конференция туралы

Жарияланған күні: 22-11-2018

Ержан хазіреттің мұралары халықпен қауышпақ

Киелі Маңғыстаудың біртуар перзенті, көрнекті дін өкілі, абыз, Орта Азияға мәшһүр Ержан хазірет мұралары тағылымына арналған конференцияның куәсі болуға асығыңыз!

Жарияланған күні: 15-11-2018

Ммектептердегі музей апталығы

iconiconicon

Ұстаздар назарына! Оқушылардың өлке тарихымен танысып, танымдық ақпараттар алуына мүмкіндікті жіберіп алмаңыз.

Жарияланған күні: 17-10-2018

Өзбекстандағы «Маңғыстау облысының мәдениет күні»

Өзбекстан Республикасының Үргеніш облысы Хорезм қаласында өткен «Маңғыстау облысының мәдениет күні» шаралары аясында Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі «Маңғыстау мұралары» көрмесін көпшілік назарына ұсынды.

Жарияланған күні: 01-10-2018

Көнеден жеткен кәсіп - Маңғыстаудың аңшылық дәстүрі

Халқымыздың көнеден жеткен қастерлі кәсібі - аңшылық дәстүрдің бүгінгі көрнекті өкілі Алдаберген Ақшабаевпен танымдық-тағылымдық кездесу

Жарияланған күні: 28-09-2018