Ауғанның от-жалынын кешкендер

Маңғыстау облыстық тарихи – өлкетану музейінің Маңғыстау аудандық музейде 15 ақпан Ауғаныстан жерінен Кеңес әскерінің шығарылғанына 28 жыл толуына орай, «Ауғанның от-жалынын кешкендер» тақырыбында шара өткізілді.

Шараға Б.Жұмалиев атындағы орта мектептің 7 «б» сынып оқушылары қатысты.
Шара барысында келушілерге «Ауғанның от-жалынын кешкендер» тақырыбында слайд және Ауған соғысы жайлы «Алып шаҺар» деректі фильмнен үзінді көрсетіліп, тақырыптық экскурсия жүргізілді.
Ауған соғысының небір ауырпалығын көтеріп, қанды қырғынынан аман-есен ата-баба рухына дақ түсірмей, елге абыроймен оралған Ауған соғысының ардагері Әуезалиев Әлімжан Аяпбергенұлына арнап көрме жасақталды. Көрмеде Әуезалиев Әлімжан Аяпбергенұлының медальдары, құжаттары, Ауған жерінде түскен фотолары және өз қолынан ағаштан жасаған қолөнер бұйымдары көпшілік назарына ұсынылды.

Жарияланған күні: 17-02-2017
Оқылған саны: 19349