Атырау музейі Маңғыстауда қонақта

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласына орай рухани, тарихи құндылықтарды насихаттау мақсатында 27 қыркүйек – 27 қазан аралығында біздің облыстық музей ғимаратында Атырау облысы тарихи-өлкетану музейі қорынан ұйымдастырылатын «Тарихы терең Атырау» көрмесін тамашалауға шақырамыз.
Көрмеде тарихымыздың тереңдігін, түп-тамырымыздың тектілігін дүние дидарына жария еткен асыл қазынамыз – Алтын адам, тарихы сырларға толы Сарайшық қалашығының жәдігерлері, сондай-ақ, темірден түйін түйген шеберлер мен зер қадірін білген зергерлердің қолынан туындаған зергерлік бұйымдар және Жәңгір хан, сұлтан Бейбарыс тәрізді тарихи тұлғалар мен оқиғаларға толы, өзгеше табиғаты мен өзіндік тарихы бар, қойнауы қазынаға толы Атырау өлкесінің құнды жәдігерлері сыр шертеді.

Жарияланған күні: 21-09-2017

"Шахнаманың" сарынымен сусындаңыз!

11 шілде күні музей шаңырағында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрменің ашылу салтанаты өтті. Барша қала тұрғындары мен меймандарды көрмені тамашалауға шақырамыз!

Жарияланған күні: 12-07-2018

«ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрмеге шақырамыз

iconicon

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінде 11 шілде – 3 тамыз аралығында Қазақстан Республикасындағы Иран Ислам Республикасының Бас консулдығы және Маңғыстау облысының Мәдениет басқармасының ұйымдастыруымен Каспий жағалауы мемлекеттерінің екіжақты достық қарым-қатынасын нығайту мақсатында «ФИРДОУСИДІҢ «ШАХНАМАСЫ» - ӘЛЕМ ӘДЕБИЕТІНІҢ ЖАУҺАРЫ» атты көрме өтеді.

Жарияланған күні: 10-07-2018

"Табиғаты таңғажайып, мұралы Маңғыстау" көрмесі Елорда төрінде

Астана қаласының 20 жылдығына орай Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Елорда төрінде көлемді көрме өткізді

Жарияланған күні: 03-07-2018

Құрметті қала қонақтары және тұрғындары!

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейі Сіздерді маусым айының 25, 26, 27 (июнь) күндері кешкі сағ 2000-2200 аралығында музей экспозицияларын тамашалап  қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде экскурсиялар тыңдап, өлке тарихымен танысуға шақырады.

Жарияланған күні: 22-06-2018

"Бала - біздің болашағымыз" атты мәдени-тағылымдық шарасы

1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне орай музей шаңырағында "Бала - біздің болашағымыз" атты ерекше мәдени-тағылымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 04-06-2018

Біздің музей - республикадағы ең үздік облыстық музей!

iconiconicon

"Рухани қазына - 2018" фестивалі аясында еліміз бойынша үздік музейлер мен кітапханалар анықталды

Жарияланған күні: 23-05-2018