«Тәуелсіздіктің алғашқы жетістіктерінің жаршылары» атты кездесу өтті.

24 қараша күні Облыстық музейде Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай «Ұлы дала елі – Тәуелсіздіктің 25 негізі» атты іс-шаралар жоспары аясында «Тәуелсіздіктің алғашқы жетістіктерінің жаршылары» атты кездесу өтті.

Кездесуге Тәуелсіздіктің алғашқы жылдарында Маңғыстау облысының бұқаралық - ақпарат құралдарында жұмыс жасаған журналистер мен фото корреспонденттер: Е.Іңірбай,  М. Қосымбай және Б.Нұрсейіт қатысты.

Кездесудің мақсаты: БАҚ-ның жас буын өкілдерін Тәуелсіздіктің алғашқы жылдарында бұқаралық ақпарат құралдарында жұмыс жасап, ел егемендігіне еселеп үлес қосқан Маңғыстау облысының  еңбеккерлерінің еңбектегі ерліктері мен азаматтық биік рухын паш ететін мазмұнды мақалалар жазып, фотошежірелер жасаған аға буынның еңбегімен таныстыру болды.

Кездесуге Т.Әшімбаев атн. МФММ №11 орта мектептің оқушылары қатысты.

Жарияланған күні: 24-11-2016

Асыл сөзді іздесең, Абайды оқы ерінбе!

Әбіш Кекілбайұлы атындағы Маңғыстау облыстық тарих-өлкетану музейінде қазақтың бас ақыны, данышпан ойшылы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына арналған «Абайды оқы, ой толға!» атты әдеби - танымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 20-02-2020

Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану музейінің Хиуаға сапары.

Қараша айының 18 - 24 күндері Өзбекстан елінде Қазақстан жылы шарасы аталып өтті.

Жарияланған күні: 28-11-2019