Жаңалықтар және анонстар

"Бала - біздің болашағымыз" атты мәдени-тағылымдық шарасы

1 маусым - Халықаралық балаларды қорғау күніне орай музей шаңырағында "Бала - біздің болашағымыз" атты ерекше мәдени-тағылымдық шара өтті.

Жарияланған күні: 04-06-2018

Біздің музей - республикадағы ең үздік облыстық музей!

iconiconicon

"Рухани қазына - 2018" фестивалі аясында еліміз бойынша үздік музейлер мен кітапханалар анықталды

Жарияланған күні: 23-05-2018

МУЗЕЙ ТҮНІНЕ асығыңыз!

iconicon

Жылдағы дәстүр бойынша, 18 мамыр - Халықаралық музейлер күніне орай, облыстық музейде "Музей түні" мерекелік шарасы өтеді.

Жарияланған күні: 15-05-2018

Маңғыстау музейінің көрмесі Түркменстан Республикасында

Облыстық музей көрмесін апарған музей мамандары Түркменстан Республикасының Түркменбашы қаласында іссапарда болып қайтты

Жарияланған күні: 19-04-2018

«Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты ерекше мерекелік шарасы

Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру» атты мақаласы аясында ұлттық мұраны ұрпаққа дәріптеу мақсатында «Киіз үй – ұлттық құндылықтар қазынасы» атты киіз үй тігуден ұлттық сайыс өткізілді.

Жарияланған күні: 20-03-2018

"Ұлттық дастарханның ерекше мәзірі" мерекелік шарасы

Қазақ халқының жүріс-тұрысы, киім киісі, дәстүр-салты тұнып тұрған тәрбие. Дастарханы да тәрбиелік маңыздан кенде емес. Дастархандағы дәмді астың рухани сусындатуда қандай роль атқарғанын біле отырыңыз.

Жарияланған күні: 16-03-2018
Оқылған саны: 1941