Жаңалықтар және анонстар

"Екі елдің төл перзенті"

25 қыркүйек күні Геология-минерология ғылымдарының докторы, профессор Құрбан Аманниязұлының 85 жылдығына орай музей қабырғасында ғалымның көзін көрген достарымен "Екі елдің төл перзенті" тақырыбындағы кездесу өтті. Кездесуге ғалымның шәкірті, геолог Қожахметов Қосарбай, жазушы, өлкетанушылар Әбілқайыр Спан, Отыншы Көшбайұлы, оқушылар мен студенттер қатысты.

Жарияланған күні: 26-09-2017

"Тарихы терең Атырау"

Атырау музейінің көрмесіне келіңіздер

Жарияланған күні: 26-09-2017

Атырау музейі Маңғыстауда қонақта

iconicon

Атырау музейінің көрмесі келушілерді күтеді

Жарияланған күні: 21-09-2017

Хабарландыру. Құрбан Аманниязовтың 85 жылдығы

Еске алу, кездесу

Жарияланған күні: 20-09-2017

Қала күні және Р.А. Григорянның 100 жылдығы

Ақ маржан қала Ақтаудың төл мерекесі және қаланың негізін қалаушылардың бірі Рубен Арамаисович Григорянның 100 жылдығына орай музей қабырғасында мерекелік шара өтті.

Жарияланған күні: 14-09-2017

Хабарландыру