Маңғыстау облыстық тарихи-өлкетану мұражайының келушілерге көрсететін мәдени қызмет түрлері

Атауы

Бірлік көрсеткіші

Бағасы

Жеке келушілер үшін

Кіру бағасы

5 жасқа дейінгі балаларға

Балабақша жасындағы балаларға

Мектеп оқушыларына

Студенттерге

Басқа келушілерге

Шетел азаматтарына

Ұлы Отан, Ауған соғысы ардагерлеріне, әскер қатарындағыларға, балалар үйінде және арнаулы интернатта тәрбиеленушілерге, мүгедектерге, Құрметті азаматтарға, ҚР мұражай қызметкерлеріне;

1-адамға

Тегін

30 теңге

50 теңге