Мемлекеттік сатып алулар

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 3 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 3 хаттама. Археология залын қайта көркем безендіру жұмыстары.

Жарияланған күні: 02-09-2015  : 16:09

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 2 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 2 хаттама. "Маңғыстау дәстүрлі көркемөнер мәдениеті: тарихи-семиотикалық талдау/сәндік қолданбалы өнер туындылары негізінде" тақырыбында ғылыми-зерттеу жұмыстары.

Жарияланған күні: 20-07-2015  : 11:23

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қорытындысы туралы № 1 хаттама.

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу  қорытындысы туралы № 1 хаттама "Маңғыстау қазақтарының 1870 жылғы антиколониалды көтерілісі" тақырыбында ғылыми-зерттеу жұмыстары.

Жарияланған күні: 20-07-2015  : 11:02

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қортындысы туралы №6 хаттама Аи-92 жанар майын сатып алу

Жарияланған күні: 09-11-2014  : 11:34

Бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу қортындысы туралы №5 хаттама Аи-92 жанар майын сатып алу